UK Україна переможе
(0)

Зателефонуйте нам

+38 (098) 644 00 33 +38 (098) 644 00 50

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

Встигни купити за старою ціною!

Ми віримо, що в цьому році на українців чекає реалізація багатьох нових ідей, пов’язаних з ремонтом та будівництвом. Вважаємо за необхідне попередити вас, що весна – початок сезону у будівельній галузі.

Саме в цей час, традиційно, ціни у виробників, а відтак і в магазинах та гуртівнях зазнають змін, і зазвичай, в бік зростання. І цей рік не буде винятком, адже на шляху бізнесу - ціла низка обставин, що змушує приймати складні рішення. Попереду збільшення тарифів за електроенергію, що спричинить ріст цін на сировину і вплине на кінцеву вартість будівельної продукції.

Якщо ТИ:

Плануєш ремонт, на який не наважувався цілий рік

Вирішив добудувати будинок чи його частину

Берешся утеплити горище чи фасад цього року

Знай!

Що зараз ще є чудова можливість закупити за старою ціною необхідні будівельні матеріали, які тобі знадобляться незабаром. ТМ «БУДМІКС» за цінами виробника пропонує понад 100 видів продукції власного виробництва, зокрема сухих будівельних сумішей: гіпсових, вапняних, цементно-вапняних шпаклівок і штукатурок, декоративних штукатурок, а також фасадних та інтер”єрних фарб, грунтовок, клеїв (для керамічної плитки, мармуру, термостійкі, для піно-, газо- та керамоблоків, клеїв для систем утеплення фасадів). Окрім цього підприємство виробляє затирки для швів (фуги), матеріали для влаштування підлоги, гідроізоляційні матеріали.

Встигни замовити потрібні матеріали, щоб суттєво зекономити на витратах і нехай нічого не завадить твоїм планам!

Чекаємо тебе у нас за адресами: Виробництво, офіс «БУДМІКС – НАВАРІЯ» Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Наварія, вул. Львівська, 148-Б +38 (098) 644 00 33, +38 (098) 644 00 33 А також у наших партнерських точках, що вказані на нашому сайті, у розділі «де купити продукцію «БУДМІКС». Обирай ті магазини, що розташовані найближче до тебе!

 

Каталог продукціі
Завантажити повний каталог продукціі у PDF
завантажити