UK Україна переможе
(0)

Зателефонуйте нам

+38 (098) 644 00 33 +38 (098) 644 00 50

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

ТМ «БУДМІКС» працює на ринку України з 2011 року і належить до ПП «ЕКОПАЛ ГРУП».

Підприємство займається виробництвом сухих будівельних сумішей, а також фасадних, інтер”єрних, декоративних фарб, грунтовок та інших рідин, що є провідним напрямком діяльності з початку його заснування. Виробничі потужності компанії розташовані поблизу Львова, у Наварії і на сьогодні у каталозі «БУДМІКС» представлено понад 20 позицій та понад 100 найменувань власного виробництва.

Наша продукція не поступається у якості європейським аналогам, адже виготовлена на сучасних автоматизованих лініях із контролем якості на всіх етапах виробництва. Це допомагає досягти точного дотримання технології, що повторно контролюється та проходить випробовування у власній спеціальній лабораторії.

Ми зуміли зосередити наш виробничий та інтелектуальний потенціал, щоб отримати репутацію зручної та надійної торгової марки для застосування у повсякденних будівельних роботах. Наша продукція швидко знайшла своїх покупців на теренах західної України, з нами працюють понад 1000 дрібних торгових точок і будівельних маркетів, великих будівельних компаній і невеликих будівельних бригад та прорабів, які на практиці переконались у якості продукції «БУДМІКС».  Та це лише частина наших планів щодо утвердження високих позицій на ринку будівельних матеріалів України, тому ми стрімко розширюємо партнерську базу в інших регіонах держави і відкриті до співпраці.

Підприємство чітко налагодило бізнес-процеси і способи комунікації, щоб клієнти B2B, а також кінцеві споживачі могли оперативно отримати надійну продукцію у потрібній кількості із оптимальними затратами.

Команда «БУДМІКС»  максимально зацікавлена у кожному клієнті, наші технологи готові надати експертні консультації та допомогти у прийняті фахових рішень у роботі з продукцією нашого виробництва.

Ми зібрали справжню команду фахівців, які керуються принципами порядності та відповідальності у співпраці з клієнтами, постачальниками та іншими партнерами. Фахівці «БУДМІКС» готові забезпечити вам бездоганний сервіс, гнучкі умови та бонусну систему для постійних партнерів.

 

11
 

років на ринку

100
 

видів продукції

40
 

працівників

Будмікс це
  • багаторічний досвід фахівців;

  • власні оригінальні рецептури;

  • технології, що відповідають сучасним стандартам якості та запитам ринку

  • доступні ціни та преміум якість;

Застосування нашої продукції

комплекс матеріалів для фасадів

переглянути товар

клеї для плитки

переглянути товар

вапняний штук

переглянути товар

декоративна штукартурка мозаїка

переглянути товар
Сертифікати

Додаток до сертифіката відповідності

Додаток до сертифіката відповідності Міністерства Економічного Розвитку і Торгівлі України

Сертифікат відповідності

Сертифікат відповідності
Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

торговим
партнерам

МИ ВІДКРИТІ ДО СПІВПРАЦІ

ТМ «БУДМІКС» запрошує до взаємовигідної співпраці:

-  Великі компанії, які будують багатоквартирні будинки, гуртівні будівельних матеріалів,  будівельні магазини, будівельні бригади, які займаються внутрішніми ремонтними роботами та утепленням фасадів будівель.

Наша компанія зацікавлена у розширенні ринку збуту своєї продукції, ми завжди прагнемо до побудови успішних партнерських взаємин та виконуємо свої зобовязання. Досягаймо успіхів разом!

 Що ви отримуєте:

  • Пряма співпраця з виробником
  • Тільки якісна продукція у вашому магазині
  • Можливість першими отримувати нову продукцію
  •  Асортимент, що відповідає сучасним тенденціям, дизайнам і трендам;
  • Повна інформаційна підтримка своєї продукції (контент для інтернет-магазинів, фото, каталоги, демонстраційні зразки)
  • Унікальна програма лояльності
відправити запит
Каталог продукціі
Завантажити повний каталог продукціі у PDF
завантажити