Українська (ua)Українська Русский (ru)Русский

RU

UA

Про нас

ТМ «БУДМІКС» була створена з допомогою кваліфікованих спеціалістів, які здобули багаторічний досвід роботи на провідних підприємствах м. Львова.

Основними принципами при створенні нової ТМ було забезпечення стабільної та максимально високої якості продукції в поєднанні з конкурентною ціною на ринку сухих будівельних сумішей в Україні.

Використовуючи найсучасніше обладнання, власну лабораторію контролю якості продукції, власні оригінальні рецептури, ми працюємо над розширенням асортименту продукції ТМ «БУДМІКС», яка відповідає усім нормам та може задовільнити вимоги та потреби наших клієнтів.

Використовуючи матеріали ТМ «БУДМІКС», а саме: клеї, штукатурки, шпаклівки, грунтівки, а також іншу нашу продукцію, ми гарантуємо стабільну якість, конкурентну ціну, найкращі умови співпраці постійним клієнтам.

ТМ «БУДМІКС» пропонує усім бажаючим стати нашим VIP-клієнтом, торговим представником, регіональним представником, а також інші умови співпраці.

Ми досягаємо наших цілей, діючи чесно, справедливо та відповідально, цілком і повністю поважаючи правила і професійну етику. Ми використовуємо наш власний досвід, знання і професійну майстерність, щоб забезпечити нашим клієнтам краще майбутнє з тривалими перспективами на будівельному ринку України.

«Будмікс» це:
– багатолітній досвід фахівців;
– власні оригінальні рецептури;
– модифікуючі добавки від кращих світових виробників;
– оперативне реагування на запити ринку та побажання майстрів;
– виготовлення продукції з характеристиками, заданими замовником;
– прийнятні ціни при належній якості.